Prosinec 2011

Snowboarding Voyage (trailer)

26. prosince 2011 v 22:07 | kikčííííík |  SNOWBORDING
Skvělá hudba... parádní snowboarding... Co více si přát? :D :D :D


Petr Pilát...Grip Inside, FMX GG 2011 (video)

24. prosince 2011 v 1:25 | kikčííííík |  PETR PILÁT
Naprosto unikátní záběry z Petrova pohledu... :D :D :D


Grip Trip FMX Gladiator Games 2011 (video)

24. prosince 2011 v 1:15 | kikčííííík |  FMX GLADIATOR GAMES
Hodně, hodně, hodně dobře sestříhaný video... :D :D :D


Podmol: Fajn mít ve vzduchu někoho na poklábosení... (rozhovor, denik.cz)

17. prosince 2011 v 18:39 | kikčííííík |  LIBOR PODMOL

Rozhovor s Moukou... na Denik.cz, autorem rozhovoru je VÍT CHALUPA


Podmol: Fajn mít ve vzduchu někoho na poklábosení

Ostrava /ROZHOVOR/ - Freestyloví bratři Podmolovi předvedou na velké sobotní show v Ostravě tandemový backflip s trikem. Mistr světa Libor Podmol se skoku nemůže dočkat.

(photo by Pavel Sonnek)

Ostravský rodák Libor Podmol se vrací do vítkovické ČEZ Arény jako mistr světa ve freestyle motokrosu. Právě zde loni zahájil útok na titul světového šampiona, který v Brazílii skutečně získal. V sobotu se opět představí "doma" své rodině, spolužákům či kamarádům při závodě mistrovství světa. Mimo soutěž chystá s bratrem světovou premiéru tandemového backflipu s trikem. Nejen o tom hovořil v exkluzivním rozhovoru pro Deník.

Po roce se vracíte k závodům do Ostravy. Nervóznější než před vystoupeními jinde ve světě, protože jste doma?
Určitě, ale taky se na něj nejvíc těším. Přece jen doma je doma. A teď, když přebývám v USA, je to pro mě ještě speciálnější... Vidět po roce celou rodinu, všechny přátele a známé... Člověk si před nimi nechce useknout ostudu.

Jak moc je pro jezdce náročné si zvykat každý týden, každý měsíc na jinou halu, jiné podmínky v nich?
Dá se to. Poslední dobou, jak lítám hodně z USA do Evropy a zpátky, tak bojuji s časovými posuny. Vždyť po příletu do Česka jsem spal jen dvě hodiny...

Je ostravská ČEZ Aréna něčím specifická? Ať v dobrém, nebo ve zlém. Má skvělé, nebo naopak tragické světelné podmínky? Výborný, anebo špatný podklad?
Myslím, že hlavně v dobrém, je větší než standardní arény, to nám dává víc prostoru a soustředění se před skokem... Víc klidu pro ježdění a můžeme se víc soustředit na samotné triky než na boj se skokem samotným. Podklad bývá hodně jílovitý. Hodně "drží" na jednu stranu. Takže když uděláte chybičku na druhou stranu a plácnete sebou, tak je to jako plastelína a trhá končetiny. Což je rozdíl oproti sypčím povrchům, kde se člověk sklouzne.

Máte oblíbené místo, kde závodíte nejraději? A proč?
Ostrava!!! Kvůli fanouškům českého FMX... Ale také mám rád teplo, takže Brazílie, USA, Afrika. Tahle zima mi prostě nesedí. Brr... Ve středu jsem přistál v Ruzyni a málem mě kleplo (smích).

A kam už vás naopak v životě nedostanou?
Rusko. Ale asi mě tam zase příští rok dostanou. Snad už ale ne do Penzy, kde se jelo mistrovství světa. To byl tedy zážitek. Jako taxi tam jezdí jen žiguli (staré vozy značky Lada pozn. aut.), tak to byla celkem zábava. Ale to bylo tak vše. Sant Petěrburg nebo Moskva jsou o něčem jiném.

Loni jste v Ostravě zahájil cestu za titulem mistra světa. Považujete ho za životní výsledek? Anebo si něčeho ve sportovní kariéře ceníte více?
Asi ano. Papírově to je můj "nej" výsledek. Být mistr světa není špatné, ale mám ještě pár met, kterých bych chtěl dosáhnout. Medaile z Red Bull X-Fighters a X-Games, což je olympiáda extrémních sportů.

Jak se smiřujete s tím, že letos titul zřejmě neobhájíte?
Těžko (smích). Tento rok byl pro mě zvláštní: Narodil se mi synek, dělali jsme na filmu, hodně jsem trénoval. Ale výsledky se nějak nedařily. Navíc jsem na začátku roku buď dost padal, anebo vyhrál. No a pak jsem si propíchl tu plíci ve Švýcarsku. To byl zlomový bod, protože jsem pochopil, že je titul letos v háji.

A je to naopak motivace pro příští sezonu?
Motivace velká to bude. Změním motorku, zimu strávím v teplých krajích. Ano, příští rok chci být zase silný.

Letos jste se na jaře vážně zranil, když jste si v Basileji polámal žebra a propíchl plíci. Co si z toho závodu pamatujete?
Cítil jsem se skvěle nepřemožitelný, všechny triky šly jako po másle. A pak jsem šel na tu třistašedesátku. "Tu dáš, neboj, umíš to," říkal jsem si. Jedu na rampu, škub, ajaj, tos přehnal, honilo se mi hlavou. Brzdím rotaci, ale u třistašedesátky to moc nejde. Ležím na zemi, nemůžu popadnout dech. Všichni se kolem mě shýbají, vstanu na nohy, že to rozchodím, ale stále nemůžu popadnout dech. Nic moc. Hned do nemocnice, kde mi zavedli hadičku do plíce a hned se dýchalo líp... No a když vám strkají tu hadičku do plíce, to je taky zážitek. Stejně jako když ji pak vyndávají.

Co se vám při takových situacích honí hlavou? A poznáte dopředu, že se skok, trik nevydaří?
Člověk to pozná hned, jak se odrazí z rampy. Pak se jen stačí zachránit.

Pokud můžete, komu jako prvnímu voláte, že to nedopadlo dobře a že…
Domů.

Jak potom probíhá léčení? Pospícháte zpátky na motorku, aby vám neutekly závody, a tedy peníze? Nebo prvotní je zdraví?
Určitě zdraví. Poslouchám doktory, oni jsou v tomhle profesionálové. Ale někdy to holt uspěcháte, jako loni, když jsem závodil dva týdny po operaci otevřené zlomeniny klíčku. Ale jen díky tomu jsem dosáhl titulu. Někdy holt musíte.

Přesunul jste se do Kalifornie. Proč? Kvůli počasí, a tedy možnosti celoročně jezdit a trénovat venku? Kvůli podmínkám, protože tam žijete s freestylovou komunitou?
Také kvůli počasí. Mám rád sluníčko. A mám tam pořád s kým jezdit, s někým na mé úrovni. To mě při trénincích hecuje a posouvá dopředu. A ty freeridy, ty v Evropě prostě nemáme. Navíc je to místo, kde všechno tohle bláznovství na motorkách začalo.

Pomáhá vám to ve zvyšování výkonnosti? Větší odvážnosti v tricích?
Proto tam jsem. Stát se lepším a výkonnějším (smích).

Pro Ostravu připravujete překvapení s bratrem. Prozradíte, o co půjde?
Uděláme jako první na světě tandem backflip s trikem. Tedy salto ve dvou s trikem. To bude sranda. Je to celkem fajn pocit, když tam ve vzduchu máte někoho s sebou, s kým můžete poklábosit.

TWBB... Masters of what? Masters Of Dirt! (info, fotka)

17. prosince 2011 v 16:41 | kikčííííík |  TOMORROW WILL BE BETTER (FMX MOVIE)
‎7. Masters of what??? Masters Of Dirt!!!

MOD atakuje Dublin. Čtyři skvělé šou. Kenny Cox si užívá s jezdci. Nekonečné afterparty!!! Takhle se o tom psalo v novinách… V březnu 2010, těsně předtím než opustíme Ameriku, podepisuje Libor kontrakt s Rockstar energy drink jako vůbec první evropský jezdec. Končí punková část jezdecké kariéry a Mr. Podmol se stává profesionálem se vším všudy. Mění se de...sign helmy, čehož se jako vždycky ujímá Petr Šimák ze Slim Grafix, a pro Libora typické tričko se musí vyměnit za závodnický dres. Smlouva je smlouva a punk is dead…
Začíná kolotoč akcí, závodů a exhibic, který se zastaví až v prosinci. První z nich je Masters Of Dirt, jedna z nejlepších akcí na celém světě. FMX, kola, skůtry, čtyřkolky, holky z Fuel Girls, neverending party, a to čtyři dny v kuse bez jediného dne pauzy. Do toho Pancho z Dirty Sanchez (pro ty, kdo nevědí… Dirty Sanchez něco jako Jackass, možná ještě ostřejší, mrkněte na videa, speciálně Pancho je teda král…) Ufff, bylo to náročné, co si budem povídat. A jen tak mimochodem, věděli jste, že otec pořadatele MOD George Fechtera, dělal manažera Davidu Hasselhoffovi???? Wauu! No, že Georg není žádnej protekční fracek, ale týpek, co umí zorganizovat hustou šou, poznáte sami až uvidíte záběry z Masters of what??? Z Masters of Dirrrrt!!!


Zdroj: oficiální facebook Tomorrow Will Be Better

TWBB... Guitar Master (info, video)

17. prosince 2011 v 16:33 | kikčííííík |  TOMORROW WILL BE BETTER (FMX MOVIE)
‎6. Guitar Master

Po závodě v Berlíně chce Libor ještě měsíc trénovat ve Státech, takže se naposledy vracíme do Phoenixu. Původní plán byl točit tři měsíce a z toho udělat film, takže jsme šli vlastně do finále. Jenže… Všechno jinak. Nepřeje nám počasí a plány se mění každým dnem. Jezdíme z Arizony do Kalifornie a snažíme se najít místa na ježdění, ale moc se nedaří. Buď fouká vítr nebo prší, tak...že spíš neděláme nic. Ke slovu přichází kytara, kterou jsme koupili asi za 20 dolarů v bazaru. Jsme teď takový hipísáci, který jezděj po Americe v dodávce s naloženou motorkou, hrozným bordelem vzadu a u toho furt hrajeme na kytaru. A jak je vidět, dva akordy na dobrou písničku úplně stačej… Jo jo, akorát s tím natáčením budeme holt asi pokračovat, když kvůli počasí nemáme dost materiálu. Slibovali jsme premiéru na podzim 2010 a teď se to bude muset posunout. Už vidíme kolik keců od různých chytráků kvůli tomu uslyšíme, že jo posměváčci? Na druhou stranu v tu chvíli nikdo nevěděl, že to bude jenom dobře. No co… Life is life a Tomorrow will be better!


Zdroj: oficiální facebook Tomorrow Will Be Better

TWBB... Mistrovství světa začíná... (info, fotka)

17. prosince 2011 v 16:29 | kikčííííík |  TOMORROW WILL BE BETTER (FMX MOVIE)
5. Mistrovství světa začíná
A přijeli jsme do Berlína. Den před odletem jsme v L.A. pozvali na večeři starýho kámoše od Libora, Honzu Brabce i s jeho holkou. Jestlipak si někdo vzpomene s kým on to tenkrát chodil??? Malá nápověda. Krokodýl Adelberg ji pojmenoval jako "famous for nothing". V překladu - slavná pro nic. Ou jé, byla to Agáta Hanychová. Agáta by...la nejdřív v pohodě, protože si myslela, že krom Libora jsou všichni amíci, tak se chovala slušně, ale když zjistila, že mr. Privratsky je Čecháček a kameraman k tomu, vzpomněla si pěkně na svý zvyky z domova, poslala do sebe skleničku vína, po který se jí nějak rozvázal jazyk a když Privratsky přispěl větou do konverzace, podívala se na něj a řekla: "Prosim tě, ty nemluv! Ty seš jenom kameraman!" Asi si ho popletla s nějakým slintošem, co točí ty debilní párty, na kterých se naše princezna pohybuje… Nálada pak byla taková zvláštní, tak jsme to rychle ukončili, ale koho to naštvalo nejvíc, byli Australánci Rob s Lucasem, který pak na pokoji vykřičeli do kamery takovejch sprostejch slov na Agátčinu adresu, že by se z toho dal udělat kurs vulgární angličtiny. Liborek zase vyhlásil válku všem pseudocelebritám. Každopádně věta: "Don´t talk, you´re just a cameraman!", v FMX světě na nějaký čas docela zlidověla. Možná bysme mohli udělat nějakou edici triček s tímhle nápisem pro všechny, co natáčej. Ha!
V Berlíně byl první závod mistrovství světa Night of the jumps. Skvělá atmosféra, závod v sobotu i v neděli, oba dny vyprodaný a Liborek se po tomhle víkendu dostává do vedení, protože Berlínskej závod vyhrává! A je to pravda, psali o tom ve Fildu! Zatímco o Agátě ani slovo, chá chá!


Zdroj: oficiální facebook Tomorrow Will Be Better

TWBB... Back to States... (info, fotka)

17. prosince 2011 v 16:23 | kikčííííík |  TOMORROW WILL BE BETTER (FMX MOVIE)
‎4. Back to States
Po Košicích jsme se vrátili zpátky do Arizony. Dva týdny před tím nám na pumpě nechtěli prodat pivo, protože nemáme americký pasy a český uznat nechtěli. No, když se v Heraldu dozvěděli o tom, že Libor vyhrál první závod roku, sami vycejtili potenciál týhle sezóny a napsali článek o tom, že Libor by měl skončit s pivem a věnovat se jen tréninku. A tak se i stalo, pochopitelně! Připojil se k nám Australánek Rob Adelberg, kterej okamžitě dostal přezdívku Krokodýl, protože tak prostě vypadá... uvidíte sami.
Největší pecička následujícího měsíce bylo určitě natáčení On The Pipe 6. Jay Schweitzer, autor tohohle projektu vybral pro filmování indiánskou rezervaci Cameron, kde to vypadalo trochu jako na Měsíci… Celá Phoenix parta, Libor, Krokodýl a Kmotr FMX Mike Metzger neskutečně zabíjeli. Metzger je legenda a kluci ukázali, že se před ním stydět vůbec nemusí. V Cameronu to nebyl špatnej den!


Zdroj: oficiální facebook Tomorrow Will Be Better

TWBB... Pád (info, fotka)

17. prosince 2011 v 16:16 | kikčííííík |  TOMORROW WILL BE BETTER (FMX MOVIE)
3. Pád
A příběh, který za tím stojí? Po měsíci ježdění začínáme nabírat sebevědomí a realizovat nápady. Chceme nafotit plakát k filmu. A ne ledajakej. Vyrážíme do obchodu koupit oblek, aby to mělo úroveň a odtamtud rovnou do Speedworldu, motoparku ve Phoenixu. Libor pózuje a skáče a všechno jede na 100 procent. Máme hotovo a Mr. Podmol pokračuje v tréninku. Chce skočit nový trik, seatgrab indy flip. Nikdy předtím ho na hlínu nedělal. A protože není žádný béčko, ani se nepřevlíká a jde na to tak jak je. V saku, košili s kravatou, bez chráničů na kolena, který se pod oblek nevejdou (Libor stejně ani jiný nepoužívá), ale docela odhodlanej. A daří se. Posílá tam jeden za druhým a vypadá to parádně. No, jak skončil ten poslední vidíte sami… To bylo den před odletem do Evropy. O čtyři dny později tenhle Ninja vyhrává první závod sezóny v Košicích na Slovensku. Yeah! A všechno se to natočilo! Tenhle film bude dobrej!!!Photo by Dan Vojtěch

Zdroj: oficiální facebook Tomorrow Will Be Better

TWBB... Jim McNeil (text, video)

17. prosince 2011 v 16:08 | kikčííííík |  TOMORROW WILL BE BETTER (FMX MOVIE)
Jim McNeil

Leden. Žijeme ve Phoenixu. Parádní místa na ježdění a skvělá parta lidí. Lucas, Roy, Steven, Jason Ebel, frontfliper Paris Rosen a místní "The Best" Jim McNeil. Všichni se o nás starají, ukazují nám Arizonské spoty a my se máme skvěle. Společné ježdění s Jimem posouvá Libora o level výš a všichni vidíme, že trénink v Americe se vyplácí. Natáčíme skvělej materiál a začínáme tušit, že fi...lm, který nám vzniká pod rukama, bude stát za to!
Nikdo jsme tenkrát netušili, co příjde… 6. listopadu 2011 nás zasáhla zpráva, že Jim McNeil měl při tréninku smrtelnou nehodu. Budeš nám chybět, kámo!!! Odpočívej v pokoji!

Zdroj: oficiální facebook Tomorrow Will Be Better

TWBB... Motorka (info, fotky)

17. prosince 2011 v 16:03 | kikčííííík |  TOMORROW WILL BE BETTER (FMX MOVIE)
‎1. Motorka/Dirtbike
Rok 2010. Leden. Do Států jsme přijeli tři dny po Silvestru. Naše základna bude ve Phoenixu, Arizoně, ale zatím je tu jeden háček. Nemáme motorku. Pronajímáme auto a vyrážíme na otočku do asi 600 km vzdálenýho Los Angeles. Obchod Chaparral je legenda mezi obchodama s motorkami a fakt je, že jich tam měli spoustu.

Dvoutakty už moc nefrčej, poptávka je tak malá, že se prý snad ...
yrábějí už jen jediný den v roce. Každopádně Liborova Suzuki je úplně posledním dvoutaktem v celý Kalifornii. Prodává nám jí Doug Parsons, freeride rider, který svýho času nehorázně zabíjel a jeden z těch, kterýho Libor obdivoval ve videjích, když mu ještě teklo mlíko po bradě a o nějakým výletu do USA se mu akorát tak zdálo po nocích. Doug měl jeden zásadní problém. Nenaučil se flipovat a jeho kariéra se zastavila. Teď prodává v obchodě s motorkama, ale nemá žádnou svojí, protože si jí nemůže dovolit…
Platíme, nakládáme moto do dodávky a razíme zpět do Phoenixu. U našeho novýho kámoše Roye si Libor poskládá stroj podle svých potřeb. Vyhazuje sériový věci a místo nich tam nandavá svoje sedlo, tlumiče, řidítka, flipovací páky, tlumič řízení, vyřezává plasty na setgrabový triky, tuní polepama a další den ráno jsme konečně ready! Sezóna šampióna může začít! Mrkni na bike check, design by eLi!!!

Zdroj: oficiální facebook Tomorrow Will Be Better

TWBB... Fmx Gladiator Games (info, fb)

17. prosince 2011 v 15:57 | kikčííííík |  TOMORROW WILL BE BETTER (FMX MOVIE)

Skvělej den! Gladiator Games, show, riders v cajku... promo na film zasáhlo tisíce fanoušků FMX. Celý to začalo už včera. Honza Kulajta z Bonveru je člen teamu... srdcař!!! Díky za podporu a parádně vtipnej warm-up. Ráno spočítaný kosti a honem do areny řešit trailer k filmu. Karta dlouho nešla, už to vypadalo beznadějně, ale všechno se otočilo. Technický problémy, chaoz... prostě jsme mysleli, že to je v prdeli. Čas 17.18 - Ateliér 227 finišuje video, do toho volá Pilník, že Leoš potřebuje helfnout na majku. Johnny oplachuje ksicht studenou vodou a přijímá výzvu. Najedou všechno jede. Čas 19.45 - Deset tisíc rozdanejch letáků, Johnny speakuje s Lejnošem a Libor zabíjí na place ultimátním underflipem na hranici 360 a barrelrollu, Kuchta návrat stylem Krále!!! Čas 4.13 - S mozkem na dlani odjíždíme z afterparty a cestou policejní kontrola, no alco a úplata hlídky letákama k filmu a tyčinkama Snickers.

PS:
Čas 4.49 - viz photo. Byl to dobrej den a hlavně... Tomorrow Will Be Better


TWBB... trailer

17. prosince 2011 v 15:25 | kikčííííík |  TOMORROW WILL BE BETTER (FMX MOVIE)
žánr: dokumentární film
rok produkce: 2012 délka: 73 min
jazyk: český & anglický + titulky
režie: Martin Přívratský
produkce: Tomorrow Will Be Better FilmEvanescence (What You Want)

17. prosince 2011 v 14:10 | kikčííííík |  MUSIC

Harlej (Proměna)

17. prosince 2011 v 13:23 | kikčííííík |  MUSIC

Plakáty (fotky, liborpodmolfilm.com)

14. prosince 2011 v 19:46 | kikčííííík |  TOMORROW WILL BE BETTER (FMX MOVIE)
Pár plakátků na rozehřátí... :D :D :DLibor Podmol a Jarmil Zelenda... problematika AČR (info, odkaz na video)

12. prosince 2011 v 18:45 | kikčííííík |  LIBOR PODMOL

Liborova reakce na fb k problematice AČR s mx a fmx:
Politika českého Motokrosu... Koukněte na http://www.mx-online.cz/videa/mx-videa/media/vyjadreni-jarmila-zelendy-k-situaci-acr-vs-csms a podporuji názor J.Z. , J.Jankáče, P.Churávého...To jsou lidi, kteří by měli sedět v představenstvu, lidi co mají rádi Motokros. A ne, jak doteď Partička, co pořád slibuje, hrabe jen pro sebe. A pro mě to hlavní, asi nenávidí Freestyle Motocross. Asi jim nikdo nevysvětlil, že Freestyle Motokros, pochází ze slova moto, tedy motokros a tedy, že by nám mohli aspoň prstíčkem pomoci. A ne, že tam jen dojdu na začátku roku, vypláznu majlant za licenci na svět, pak ho naneštěstí vyhraju... Oni něřeknou ani Prd, nebo dík. V lednu zas dojdu pro Licenci, zas jsou nepříjemný od pohledu jako, že co zas po nich chci... "Prominte, chci vám dát peníze za to, že mi vytiskne licenci"... Oni: "Ne tu my vám nedáme. Musíte do střediska."... Já: "Kam? Freestyle motokros má střediska?"... Oni: "Najděte si to v Brožuře!"... Já: "Prosim??? Každý rok jsem přišel sem za vámi a licenci jste mi vystavili tady."... Oni: "Ne, to my Nikdy neudělali!" (Já koukám do očí té paní, co mi vystavovala licenci 5let v kuse už s výrazem nasrané Hyeny křížené s nechápajícím zajíčkem)... Otočím se řeknu si 3x Nasrat pro uklidnění a odcházím a Volám Jankáčovi ať mi pomůže najít středisko a zařídit licenci.(V hlavě mi jede, to nechci znít nafoukaně, ale common! Vždyť jsem jen pro Federaci Vyhrál titul FIM Mistr světa, tak proč by mi měli v něčem pomoct?WTF!) Jankáč mi pomohl, jako vždy, narozdíl od pipek na federaci... Proto si dobrovolně stoupnu do první linie husitské války, vytasím Kyj, rozepnu košili a budu křičet do bojeeeeeeeee !!!!!!!uaaaaaa!!! Pobít AČR!!!!!!!!!!

Vyjádření Jarmila Zelendy k situaci AČR vs. ČSMS

ODKAZ NA VIDEO


(Zdroj: fb)


50 Rocks v Krimi plus na primě (video)

12. prosince 2011 v 18:06 | kikčííííík |  50 Rocks

Haloooo akce... Brečím smíchy... To se, prostě nedá... :D :D :DReakce na facebooku:


Dobře Petr Veesa , gratulace za dobrou práci pro 50rocks a Primě TV
poděkování za super reklamu zadarmo :) Krimi zprávy? Hrozní Kriminálníci jsme...hahaha.
Neznámý rebel se projel na minimotorce po obchodním domě. Málem jsem se pomočil smíchy :)))
Gang motorkářů vyhledávající adrenalin :))))

Tak závěrem ani nevim, jestli mám mít dobrej pocit, nicméně vědět, že ta reportáž je ohledně Intersparu, tak jim řeknu Nasrat a v pohodě si du dojíst koprovku, od které mě vyrušily. Z Intersparem jsem měl problému dost a doufal
jsem, že se to už nebude vytahovat. 30 minutovej rozhovor o motorkách stylu života a tak. A dopadne to Veesa v krimi zprávach za největšího grázla... Nasrat Nasrat Nasrat. Kdyby tam radši daly Trailer | Tomorrow Will be Better - The Movie o kterém jsem mluvil, co nejvíc to šlo, to je kurva zajímaví a ne já na motorce v krámě, každopádně Vola ze mě udělali slušnýho. Všichni sdílejte Trailer | Tomorrow Will be Better - The Movie od Března v kinech.

Ještě by jsem se chtěl omluvit moji babičce Evče, která málem měla další infarkt, když pustila krimi plus, sorry Evčo já vím, jak řikáš píchám si trávu, sem pokreslenej jak tvuj kamarád Jarda, kterej byl zavřenej v roce 1978 a když ho pustili už nikdy nenašel práci. A těd jsem grázl, co jezdí na motorce po krámě.
 

Sarah McLachlan (Angel)

3. prosince 2011 v 0:05 | kikčííííík |  MUSIC