Srpen 2008

Madonna

29. srpna 2008 v 19:38 | kikčííííík |  MUSIC
Tak jsem házím nějaké starší nesmrtelné hity Madonny
Madonna - Like a Prayer

Madonna Frozen

Natalie Imbruglia - Torn

29. srpna 2008 v 19:29 | kikčííííík |  MUSIC
Natalie Imbruglia - Torn
tak tady je odkaz na originální videoclip

Meredith Brooks (Bitch)

29. srpna 2008 v 19:24 | kikčííííík |  MUSIC

Pink Dear Mr. President (czech subtitles)

26. srpna 2008 v 19:22 | kikčíííík |  Pink
Pink Dear Mr. President (czech subtitles)

Dark Gamballe - Baletky v hlavě

26. srpna 2008 v 10:46 | kikčííííík |  MUSIC
Dark Gamballe - Baletky v hlavě

DELIGHT - Divided

21. srpna 2008 v 10:07 | kikčííííík |  MUSIC
DELIGHT - Divided

Within Temptation (live)

20. srpna 2008 v 20:25 | kikčííííík |  MUSIC
Tak jsem narazila na skvělý live videa Within Temptation... je to úžasně čistý... všechna čest zpěvačce!

Within Temptation live Tv - angels

Within Temptation See who I am



Travis Pastrana (Nitro Circus 5 premiere)

13. srpna 2008 v 13:07 | kikčííííík |  TRAVIS PASTRANA

Travis Pastrana @ Glamis - Nitro Circus 5 premiere


Pastrana a přátelé na Glamis Sand Dunes, dobré časy a premiéra jeho filmu, Nitro Circus 5: Thrill Billies

Wideo X-Games 2008

13. srpna 2008 v 8:34 | kikčííííík |  FREESTYLE MOTOCROSS
Suprový video z X-Games 2008

Official X-Games 2008 Video

Pilníkovo pozdní odpoledne 3

12. srpna 2008 v 19:19 | kikčííííík |  POZVÁNKY
Pilníkovo pozdní odpoledne 3
Den D: 23. srpna, Hodina H: 14:00. Pilníkovo pozdní odpoledne 3, Čerčany!
Říká se: Do třetice všeho dobrýho. Takže… Třetí Pilníkovo odpoledne je tady! Kamarádi, chtěl bych vás pozvat na akci, kterou pořádám s taťkou a partou kámošů u mě v tréninkovém areálu ŽPSV v Čerčanech. Sejdeme se v sobotu 23. srpna ve dvě odpoledne.

Platí?
Jaký bude program? Samozřejmě v první řadě uvidíte FMX. Moje pozvání přijala česká špička, na rampách a ve vzduchu budete moct sledovat kompletní Moto X Zone tým (já, Kuchta a malej Máťa Česák, velký příslib českého freestyle motokrosu), dorazí i Libor "Mouka" Podmol, Martin Koreň a další čeští borci.
Jé, a málem bych zapomněl! Samozřejmě připravíme program pro děti, podobně jako v předchozích dvou ročnících budou moct prckové soutěžit ve skoku v pytli, nebo třeba v jízdě zručnosti na kole, chystáme další překvápka.
Takže, my si budeme hrát s motorkama, vás snad pobaví naše show a děti si můžou hrát na připravených atrakcích. A k tomu samozřejmě stánky s klobáskami a pivečkem. Hrát nám k tomu bude raper MC Marpo. Vstup samozřejmě zdarma!

Těším se na Vás, Pilník

Funstorm FMX Jam 08

12. srpna 2008 v 19:17 | kikčííííík |  POZVÁNKY
Funstorm FMX Jam 08
Funstorm a Zdeněk Fusek vás zvou na akci :

MOSS PLUS FMX JAM (HUSTOPEČE)

12. srpna 2008 v 18:57 | Kikčííííík |  POZVÁNKY
MOSS PLUS FMX JAM
Více informací o této akci naleznete na oficiálních stránkách Petra Kuchaře www.kuchta.cz
Jezdci:
Jader Toninello (Itálie)
Alister Sayer (JAR)
Bart Oglaza (Polsko)
Martin Schenk (Rakousko)
Petr Pilát
Libor Podmol
Martin Koreň
Zdaněk Fusek
Ondra Záruba
Petr Kuchař
Wečer bude probíhat Praděda fest www.pradeda.cz

HORSEFEATHERS FMX JAM 2008

12. srpna 2008 v 13:01 | kikčííííík |  FMX AKCE
HORSEFEATHERS FMX JAM

wideo
Již tradičně se každoročně koná akce s názvem Horsefeathers FMX Jam v Mníšku Pod Brdy (kousek za Prahou)…diváků na tuto akci přišlo hojně (na této akci se neplatí vstup) a rozhodně se měli na co dívat
Stephen Benks (ger), Fabian Bauersachs (ger), Bastian Wolter (ger), Rémi Bizouar (fra), Nick Franklin (Nový Zéland), Zdeněk Fusek, Jader Toninello (ita), Ondřej Záruba, Martin Schenk (aut), Alister Sayer (Jihoafrická Republika), Libor Podmol, Maurizio Poggiana (ita), Martin Koreň, Petr Pilát, Petr Kuchař.
Stephen předvedl párádní jízdu(sice bez rotace),ale i tak bylzaslouženě odměněn potleskem publika…Fabian jako první skočil backflip také Tsunami Look Back a ukázal co umí…..Bastian Wolter,který se účastní X-Fighters se předvedl Lazy Boyem,devítkou Nacem a saltem s Whipem…….émi Bizouar ,vítěz pardubické i košické kvalifikace Freestyle Kings,nemohl předvést svoje triky kvůli zdravotním potížím……Nick Franclin předvedl Bakflipy s kombinacemi One Hand a Nac Nac….Zdeněk Fusek předváděl svoje oblíbené triky Jack Hammer, No Footed Can Can, Mc Metz.
Jader skvělé Whipy nebo Stripper, Helicopter……Nová tvář na poli našeho fmxu Ondra Záruba "čert" v patnácti letech předvedl skvělé triky .Cordova, Super Can, Shaolin a dal tím jasně najevo, že o budoucnost tohoto sportu u nás nemusí nikdo pochybovat….Martin Schenk také skočil Backflip, Whip, Side Seat Grab Hart Attack a také se trochu vyválel ,ale nic vážného to nebylo……Alister předvedl Super Can, Holygrab, a zejména neuvěřitelný Whip stál skutečně za to…..Libor Podmol rozjel svoji jízdu opravdu ve velkém triky (Double Hart Atackem, Runnig Man, Backflip One Hand, Backflip Superman, Backflip Superman Indian, a Underflip )…. Mauritii je v FMx na začátcích ,ale zahanbit se rozhodně nenechal a předvedl triky(Switch Blade Can Can, Helicopter, Oxecutioner, Tsunami Look Back.)…Martin Koreň skočil (vysokou devítku Nac, Super Can No Hand, Backflip Nac, Backflip Whip, a např. Backflip Superman.)…….Pilník začal zostra triky (Backflip No Hand, Clifhanger, Backflip Superman, Backflip Superman Indian, Underflip Nac.)……Naposled šel Kuchta a nic moc nehrotil se slovy: "dnes nehodlám nic hrotit a hlavně to přežít ve zdraví", ale i tak ukázal Backflipy čisté i "ožralé" i s One Hand, No Footed Can Can, One Hand Seat Grab to Double Seat Grab…Stupínky vítězů patřili českým riderům a to ….
1.místo LIBOR PODMOL(Mouka)
2.místo MARTIN KOREŇ (kořínek)
3.místo PETR PILÁT(Pilník)
Zdroj : www.fmx.cz
Fotky: Christoph Leib , Sátorová , Libor Zhoř

Within Temptation

10. srpna 2008 v 18:50 | kikčííííík |  MUSIC
Opět jedna super písnička od skvělé skupiny Within Temptation
Stand My Ground

Travis a Paris Hilton (fotky)

10. srpna 2008 v 16:30 | kikčííííík |  TRAVIS PASTRANA
TRAVIS PASTRANA



Tak jsem našla zajímavý fotky... Travis Pastrana a Paris Hilton... posuďte sami, jak jim to spolu sluší... :D :D :D



Zdroj: google

Aďa

7. srpna 2008 v 21:13 | kikčííííík |  SPŘÁTELENÉ BLOGY
TAK TU MÁM JEDEN NEW SPŘÁTELENÝ BLOG... JEDNÝ SUPER HOLKY... JMÉNEM ADÉLKA... JSEM HROZNĚ MOC RÁDA,ŽE SE PRÁVĚ S NÍ SPŘÁTELÍM... TAHLE HOLČINA... JE TOTIŽ VELKEJ FANDA FMX (JAKO JÁ), ALE JE TAKÉ SKVĚLÁ FOTOGRAFKA (DRŽÍM PALCE)... URČITĚ SE NA TENHLE BLOG KOUKNĚTE... NAJDETE TAM SUPER VĚCI... TADY

Slušovice 2008

7. srpna 2008 v 14:27 | kikčííííík |  FMX AKCE
SE SPOŽDĚNÍM,ALE PŘECE SEM DÁVÁM NĚCO Z POVEDENÉ AKCIČKY WE SLUŠOVICÍCH
Každoročně se tato povedená akcička koná ve Slušovicích.Je oblíbená jak mezi jezdci tak mezi fanoušky.Za Streetfighteři Pavel Vik, Pepa Sršeň, Pavel Hanzlík.Za FMX Petr kuchař,Petr Pilát,Zdeněk Fusek a další jezdci,kteří si to rozdávali v klasických motorkářských disciplínách(samozřejmě nechybělo ani pálení gumy).Každý z FMX jezdců ukázal své umění,fanoušky nenechali takřka vydechnout...Kuchta přijel na 4T a předvedl( Nine O Clock Cat Walk, Double Nac, Disco Can, No Footed Can Can, několik šílených Whipů, hodně protažený Superman Air a samozřejmě Backflipy s kombinací One Hand a tzv."Ožralej Backflip"-který vymyslel Pilník)..Zdeněk Fusek také ukázal svoji skvělou formu například triky(hodně otevřený a protažený No Footed Can Can, Shaolin, Stripper, hodně zalomená Gordova, velmi vysoko vytažený Jack Hammer či Double Seat Grab Hart Attack. Ani oblíbený Mc Metz samozřejmě nechyběl)..Pro Pilníka byly Slušovice premiérou ,ale zahanbit se rozhodně nenechal a dokázal dostat fanoušky svými triky pěkně do varu (Shaoliny, No Footed Can Cany, Pendulum, Seat Grab Hart Attacky, No Footed Can Can to Hellclicker to One Hand Lander. Pak ale Pilník začal sypat na diváky kombinace salt, a ti z něho občas nechápali. Backflip Hell Clicker, Backflip No Hand, Back flip One Hand, Backflip Can Can to Can Can Lander, nebo namátkově další Backflip Candy Bar to One Hand Lander.Underflip)..Skákalo se tradičně na parkovišti před dostihovým areálem,který má asfaltový povrch,jako dopad posloužil Kuchtův mobilní landing.Nakonec by se mohlo říct,že ten kdo si na tuto akci našel čas..určitě nelitoval...a mi se budeme těšit na další ročník.
Upraveno mnou základní článek z www.fmx.cz
a další fota z www.fmx.cz od Jany Sátorové

Trénink u Pastrany (fotky)

6. srpna 2008 v 20:32 | kikčííííík |  PETR PILÁT


Zase nějaký fotky z pobytu české výpravy u Pastrany... možná se nějaké fotky budou opakovat... předem se omlouvám, ale něchtějí se mi procházet všechny fotky, co zde na blogu už mám...



Pilník... Trénink Čerčany (fotky)

6. srpna 2008 v 14:12 | kikčííííík |  PETR PILÁT


Fotky z Pilníkova tréninku v Čerčanech... :D :D :D




Petr Pilát (info)

6. srpna 2008 v 13:47 | kikčííííík |  PETR PILÁT
Zjistila jsem, že mi zde chybí jedna vcelku podstatná věc. A to, základní informace o Pilníkovi. Moc se omlouvám, asi jsem to brala jako samozřejmost a uniklo mi, že ho tady nemám.



Jezdím na motorce značky KTM 250 ccm. Je to celkem úplně normální sériová motorka. Jediný co na ní mám jsou nějaké vychytávky na chytání. Tak základem je, aby byla spolehlivá, chce to mít tvrdé pérování a pak vysoké řídítka, zkrácené páčky, tlumič řízení W.E.R., snížené sedlo, vyřezané díry na Superman Seat grab, barevné gumy MITAS na parádu J atd. To by bylo o motorce. Je mi 15 let, na motorce jezdím už od 3.let
a Freestyle motocross skáču asi tak 3 roky. Mám rád tak nějak všechny extrémní sporty, všechno na čem se dá pořádně vyblbnout. Nejoblíbenější film je Slunce Seno Jahody, herec: Vin Diesel, Herečka: Cameron Diaz, oblíbený jídlo jsou těstoviny a pečené kuře, nápoj: Red Bull nebo Ice Tea. Doma mám psa strašného zabijáka, jmenuje se MONTY je celej bílej a váží asi tak 3 Kg J. No a jinak každý všední den si ráno vstanu v 6 hodin a pádim na vlak, který mi jede do školy.Vrátím se ze školy a když je pěkný počasí tak jdu skákat na motorce do Čerčan do areálu ŽPSV. A takové moje přísloví na závěr. Žiju abych jezdil, jezdím abych žil. A to je asi vše :-)

Jméno: Petr
Příjmení: Pilát
Přezdívka: Pilník
Datum narození: 12.03.1991
Bydliště: Pyšel
Znamení: Ryby
Povolání: Student, PRO FMX RIDER
Barva vlasů: Hnědá
Barva očí: Šedo-zelená
Výška: 185 cm
Váha: 63 kg
Záliby: Extrémní sporty
Sportovní idol: Travis Pastrana
Trenér: Petr Kuchař "Kuchta", Petr Pilát ( otec )
Oblíbené tratě: ŽPSV Park Čerčany
Oblíbený trik: Každý nový
Motocykl: KTM 250 ccm
Vysněné vozidlo: Volkswagen Golf R32, Volkswagen Caravelle
Oblíbený nápoj: Red Bull
Oblíbený jídlo: Těstoviny,pečené kuře
Desert: Tiramisu
Oblíbená hudba:Podle nálady,většinou Rock, Punk, Metal, Hip Hop
Oblíbený film: Slunce seno jahody
Oblíbený herec: Vin Diesel
Oblíbená herečka: Cameron Diaz
Oblíbený den v týdnu: Všechny
Oblíbené číslo: 3
Sen: Pořád Skákat
Co mám rád: Některé lidi...
Co nemám rád: Některé lidi...
Místo na dovolenou: Itálie
Motorka: KTM 250 ccm
Mé motto: Žiji abych jezdil, jezdím abych žil

KARIÉRA
Jezdím na motorce značky KTM 250 ccm. Je to celkem úplně normální sériová motorka. Jediný co na ní
mám jsou nějaké vychytávky na chytání. Tak základem je, aby byla spolehlivá, chce to mít tvrdé
pérování a pak vysoké řídítka, zkrácené páčky, tlumič řízení W.E.R., snížené sedlo, vyřezané díry na
Superman Seat grab, barevné gumy MITAS na parádu J atd. To by bylo o motorce.

1997
Mistrovství Republiky v Motocrossu 50ccm
4.místo
1998 Vicemistr EVROPY I.M.B.A (mx) 60ccm
2.místo
Velká Cena ČR mezinárodního mistrovství Evropy v Motocrossu 65ccm
1.místo

1999
PROFI - Motocross 65ccm
1.místo
Vicemistr v Motocrossu 65ccm
2.místo
Velká Cena ČR mezinárodního mistrovství Evropy v Motocrossu 65ccm
1.místo

2000
Mistr Republiky v Motocrossu 65ccm
1.místo
Vicemistr v Supercrossu 65ccm
2.místo
Vicemistr v PROFI Motocrossu 65ccm
2.místo
Velká Cena ČR mezinárodního mistrovství Evropy v Motocrossu 65ccm
1.místo

2001
Vicemistr v Motocrossu 85ccm
2.místo
Vicemistr v Supercrossu 85ccm
2.místo
Pegas aréna mistrovství České Republiky
ve Free Style Motocrossu 85ccm
2002 Mistr Severní Itálie v Motocrossu 85ccm 1.místo
Mistrovství Itálie v Motocrossu 85ccm 8.místo
T-mobile aréna mistrovství České Republiky ve Free Style Motocrossu 85ccm

2002
Mistr Severní Itálie v Motocrossu 85ccm 1.místo
Mistrovství Itálie v Motocrossu 85ccm 8.místo
T-mobile aréna mistrovství České Republiky ve Free Style Motocrossu 85ccm

2003
No Fear junior MX challenge 85ccm 1.místo
Některé starty v Itálii ( MX-SX) 85ccm
T-mobile aréna mistrovství České Republiky >ve Free Style Motocrossu 85ccm

2004
Start v Itálii (MX -SX) 85ccm
Start No Fear junior MX challenge 85ccm
Velký úraz z Free Style Motocrossu 85ccm

2005
Nokia Free style Motocross Sazka arena 125ccm
Povedlo se mi udělat Back flip 125ccm