Srpen 2007

videa Aneta

30. srpna 2007 v 20:30 | různí
Aneta Langerová - malá mořská víla
Aneta Langerová - voda živá
Aneta Langerová - Hříšná těla,křídla motýlí
Aneta Langerová - srdcotepec
Aneta Langerová - letím ke hvězdám

návod na použití WC

30. srpna 2007 v 19:36 | různí |  Obrázky
NÁVOD NA POUŽITÍ WC
Kdo se v tato místa béře
ať za sebou zavře dveře,
i v případě břichabolu
prkénko se sklopí dolu!
2.
Ať si muž a nebo žena,
stáhni gatě nad kolena,
vyhrň košily i svetry
a vypouštěj zatím větry.
3.
Usedni si hezky rovno...
zatlač jako litý rek!!!
Když po tobě zbyde hovno,
je to správný výsledek!
4.
Z rolky rychle papír táhni
a potom se mírně nahni,
v klidu pokoji a míru,
utři na zadečku díru.
5.
Po držadle rukou máchni,
vše po sobě řádně spláchni
po té dokonči to velké dílo,
setři štětkou co tam zbylo.
6.
Závěrem vám mohu přát,
příště se zas naposrat!

Gregorian- Nothing else Matters

28. srpna 2007 v 10:44 | různí |  Videa
Gregorian - Nothing else Matters
Gregorian - My Immortal

Apocalyptica videa

28. srpna 2007 v 10:38 | různí |  APOCALYPTICA
Nothing else Matters
Apocalyptica a Sandra Nasic
Bitersweet

Schnappi

27. srpna 2007 v 0:06 | různí
Schnappi

Jsem

26. srpna 2007 v 15:58 | různí
JSEM
Já jsem to, co jsem
A svůj život si držím pevně v rukou
Dám ti radu, kámo:
Dej si pozor na svoje myšlenky
Protože tvoje myšlenky přecházejí v slova
Dej si pozor na svoje slova
Protože tvoje slova přecházejí v činy
Dej si pozor na svoje činy
Protože tvoje činy přecházejí v záliby
Dej si pozor na svoje záliby
Protože tvoje záliby tvoří tvůj charakter
Dej si pozor na svůj charakter
Protože tvůj charakter je tvoje budoucnost

saw videa

24. srpna 2007 v 18:23 | různí
saw 1
saw 1 a 2 (Linkin Park)

Evanescence - live

18. srpna 2007 v 16:43 | různí |  Evanescence
(Fuji Rock Festival 2003) GOING UNDER
(Corn cover) Thoughtless

HIM videa

18. srpna 2007 v 11:27 | různí
Funeral of Hearts
Join me in Death
wings of a Butterfly
Gone With The Sin
Killing Loneliness
In Joy And Sorrow
Kiss Of Dawn
WICKED GAME

Evanescence videa

17. srpna 2007 v 18:48 | různí |  Evanescence
My Immortal
Lithium
Going Under
Sweet Sacrifice
Everybod´s Fool
Call Me When You´re Sober
Bring me to life
Tuorniquet

PŘEČTĚTE SI TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

16. srpna 2007 v 15:24 | RŮZNÍ
A TYTO FIRMY ZŮSOBUJÍ TOHLE
Všichni kdo můžete si dejte tento článek na svůj web! Nemusíte nikam psát kdo je jeho tvůrce ale hlavní je ten článek né zdroj článku! Takže si skopírujte i tyto závěrečná slova!
Většině z Vás tyto obrázky přijdou nechutné,ale nezavírejte oči před realitou!!!!!To,že Vy máte doma krásné a zdravé zvíře neznamená,že takto netrpí zvířata jiná!!!!!!!Prosím podepisujte petice,nepoužívejte výrobky těchto firem a HLAVNĚ ŠIŘTE TENTO ČLÁNEK DÁL!!!!!!!!!!!!!!
♥Můj názor:Tohle je ta nejodpornější věc na světě,proč ubližují nevinným zvířatům...Nic jim neudělala,pokud chtějí testovat svoje výrobky tak ať to udělají na sobě,ale proč ty zvířata:(

HISTORIE

16. srpna 2007 v 14:05 | RŮZNÍ |  Cradle of Filth
HISTORIE
"Kolébka hnusu", což je překlad názvu skupiny, vzikla v roce 1991 v Anglii ve městě Suffolk. Základní sestavu tvořili Dani Filth (vlastním jménem Daniel Lloyd Davey), Paul Ryan a John Richard. V roce 1992 vyšlo jejich první, převážně deathové demo "Invoking The Unclean" a ve stejném roce druhé demo "Orgiastic Pleasures" s novým členem Robinem Gravesem. Po tomto demu se však Robin rozhodl odejít. Za krátkou dobu, po Johnově odchodu, se opět vrátil. Do skupiny přišli ještě dva noví členové: kytarista Paul Allender a Ryanův bratr Benjamin jako klávesák. V prosinci 1993 vydali demo "Total Fucking Darkness". Po předchozích poměrně neúspěšných demech se toto stalo odrazovým můstkem k jejich budoucí hvězdné kariéře. Spojili se s vydavatelstvím Cacophonous Records a v roce 1994 nahráli, již s bubeníkem Nickem Barkerem, debutní album "The Principle Of Evil Made Flesh", kterého se prodalo přes 30 000 kopií a kterým se nesmazatelně zapsali do historie moderního black metalu.
Po tomto úspěchu nastaly problémy v sestavě, nikoliv poslední. Odchází bratři Ryanové a Paul Allender. Pro nahrávání dalšího alba "Vempire" byli přizváni Stuart Antsis (kytara), Damien Gregori (klávesy) a Jared Demeter (kytara). Album nese podtitul "Dark Faerytales In Phallustein" a vychází v roce 1995. v roce následujícím podepsali smlouvu s vydavatelstvím Music For Nations a nastaly další personální změny - kytaristy Jareda Demetera vystřídal Gian Pyres, který se skupinou vydržel až do roku 2004.
Rok 1996 byl rokem největšího úspěchu kapely. Vydali další album - "Dusk...And Her Embrace", které je považováno za vrchol jejich tvorby.
V roce 1997 odchází klávesák Damien a na jeho místo nastupuje Lecter Smith. V roce následujícím skupina vydává album "Cruelty And The Beast", na kterém se podílí i hororová herečka Ingrid Pitt (obal alba a hlas ve skladbě Bathory Aria - Eyes That Witnessed Madness). Toto album je rovněž velice úspěšné a jeho příběh je o maďarské hraběnce Alžbětě Bathoryové, která neblaze proslula vraždami několika desítek mladých dívek.
Rok 1999 - vychází EP album "From The Cradle To Enslave", na kterém se objevuje několik cover verzí skupin jako například Anathema (Sleepless) a Mistfits (Death Comes Riping), vražedně rychlá předělávka skladby Funeral In Carpathia nebo mix titulní písně s názvem Pervert's Church a podtitulem From The Cradle To Deprave. Ve tomtéž roce se opět vyskytly problémy: odchází Stuart a Lecter. Začátkem roku 2000 se sestava ustálila: vrátili se Damien Gregori a Paul Allender a přibyl stálý bubeník Adrian Erlandsson, který vystřídal konfliktního Nicka Barkera. Připojuje i nový klávesák Mark Newby-Robson, který hned odchází a střídá ho Martin Powell z My Dying Bride, který je se skupinou dodnes. Začíná se pracovat na novém albu, které nese název "Midian". To vychází s velkým úspěchem 31. října 2000 spolu s novým hororem Cradle Of Fear (hlavní scénárista je - kdo jiný - Dani, který hraje i hlavní roli záhadného vraha).
V roce 2001 vychází album ?Bitter Suites To Succubi", na kterém jsou tři hodně dobré předelávky The Principle Of Evil Made Flash, Summer Dying Fast a The Black Goddess Rises.
Rok 2002 je opět ve znamení změn. Skupině skončila smlouva s Music For Nations. Společnost vydala dvě výběrová alba: dvouCD "Lovecraft & Witch Hearts". Na prvním CD jsou nejlepší skladby COF od alba "Cruelty And The Beast" a na druhém skladby vydané na limitovaných edicích. Druhé album, opět dvouCD, "Live Bait For The Dead" obsahuje živé verze písniček z koncertu v Nottinghamu. Druhé CD obsahuje předělávky a mixy skladeb.
Rok 2003 - 10. března vychází album "Damnation And A Day", které bylo nahráváno s pomocí Budapešťského orchestru a sboru a na které se názory velice liší. Album vyšlo u společnosti Sony a to je možná jeden z hlavních důvodů, že je posuzováno jako komerční. V tomto roce také ze skupiny odešel kytarista Gian Pyres. Důvodem byla jeho svatba. Nějakou dobu byla skupina bez kytaristy, ale nakonec se k nim přidal James McIlroy. Sestava v tomto roce je tedy: Dani Filth - vokály, Dave Pybus - baskytara, Paul Allender - kytara, James McIlroy - kytara, Adrian Erlandsson - bicí, Martin Powell - klávesy. Nesmíme zapomenout na doprovodnou zpěvačku Sarah Jezebel Devu, která s nimi nahrála mnoho alb a je neodmyslitelnou součástí všech koncertů, avšak do skupiny se nepočítá.
28. září roku 2004 vychází u vydavatelství Roadrunner zatím poslední album - "Nymphetamine", které se zcela liší a myslím, že až tímto albem se skupina stala komerční, nebo aspoň komerčnější. Tady zatím historie skupiny končí. Doufám, že má před sebou ještě mnoho úspěšných alb.

Profily členů:

Dani Filth:
Narodil se 25. července 1973 v anglickém Herlfordu. Má dvě sestry a bratra. Nyní žije se svou přítelkyní a třináctiletou dcerou v Suffolku. Než se stal členem Cradle Of Filth, působil ve skupinách The Lemon Grove Kids, PDA, Carnival Fruitcake a Feast On Excrement. Má neuvěřitelné a nenapodobitelné hlasové možnosti, které činí skupinu nezaměnitelnou s ostatními.

Dave Pybus:
Narozen 4. června 1970 v Západním Yorkshiru. Na baskytaru začal hrát v 16 letech a jeho první skupina se jmenovala Anul Death a založeny byla někdy kolem roku 1988. Se skupinou Anathema, u které nejdříve pracoval jako kytarový technik, nahrál dvě alba - Judgement' (2000) a Fine Day To Exit (2001). Poté se opět stal technikem. V roce 2001 poprvé hrál s CoF jako zaskakující baskytarista na turné v červenci a září a nahrává s nimi alba "Damnation And A Day" a "Nymphetamine".

Paul Allender:
Ve skupině hraje na kytaru v letech 1992 - 1996, opět od roku 2000. Narodil se 17. listopadu 1970 v anglickém Colchesteru.

Adrian Erlandsson:
Narodil se ve švédském městě Malmö 27. listopadu 1970. Na bicí hraje od roku 1981. V roce 1988 ho kontaktoval chlápek, který hledal bubeníka do své skupiny s názvem Penance. Za nějaký čas se rozpadli a Adrian se spojil se skupinou z Gothenburgu, která si dala název At The Gates a se kterou nahrál pár dem. Pak v roce 1995 nahráli album "Slaughter of the soul". Po tomto albu hodně cestovali, asi 7 měsíců. Za nějakou dobu se rozpadli a Adrian založil vlastní skupinu The Haunted. S CoF se poprvé setkal, když s The Hauted v roce 1999 hráli v Dynamu a za nějakou dobu, po odchodu Nicka Barkera, s nimi začal hrát.

Martin Powell:
Ve skupině hraje na klávesy. Narodil se 19. července 1973. Je ženatý a prohlašuje o sobě, že je alkoholik. Než v roce 2000 vstoupil do COF, hrál ve skupinách My dying Bride a Anathema.

James McIlroy:
Narozen 7. prosince 1977 v Kings Lynnu, ale nedlouho po tom se s rodinou přestěhoval do Belgie, kde žil až do svých 18 let. Na kytaru začal hrát v 15 letech a o dva roky později založil svou první skupinu. V roce 1996 se přestěhoval do Londýna. Se skupinou poprvé působil jako zaskakující kytarista na turné a poté s nimi nahrál album Damnation And A Day a Hraje s nimi dodnes

Cradle Of Filth má za sebou skutečně pestrých 13 let, z toho přes 10 let patří mezi špičky světové metalové scény. V tomto roce, 11. března, se poprvé představí i v ČR. Bude to ve Zlíně ve sportovní hale Novesta v rámci 2. ročníku metalového festivalu Metalmania Fest 2005. Doufejme, že to nebude poslední vystoupení této obdivované a zároveň nenáviděné žijící legendy.

ČLENOVÉ

16. srpna 2007 v 14:02 | RŮZNÍ |  Children of Bodom
ČLENOVÉ
Alexi Laiho

Datum narození: 8.4.1979
Místo narození: Espoo
Přezdívky: Allu,Wildchild
Oblíbené skupiny: Darktrhrone,Judas Priest,Stone
Nástroj: kytara,vokály
Nej COB skladba: Living Dead Beat
Nej COB album: Are You Dead Yet?
Jaska Raatikainen

Datum narození: 18.1979
Místo narození: Espoo
Oblíbené skupiny: Death,Hypocrise,Slayer
Nástroj: bicí
Nej COB skladba: In Your Face
Nej COB album: Are You Dead Yet
Henkka Blacksmith

Datum narození: 2.4.1980
Místo narození: Espoo
Nástroj: baskytara
Oblíbené skupiny:In Flames,Slayer,Sepultur
Janne Warman

Datum narození: 26.4.1979
Přezdívka: Shakma
Místo narození: Espoo
Nástroj: klávesy
Nej COB skladba: Needled 24/7
Nej COB album: Hate Crew Deathroll
Roope Latvala

Datum narození: 25.6.1970
Místo narození: Helsinky
Nástroj: rytmická kytara

životopis MM

16. srpna 2007 v 13:56 | různí |  Marilyn Manson
ŽIVOPIS MM
Marylin Manson, vlastním jménem Brian Hugh Warner, se narodil 5. ledna 1969 ve státě Ohio. Jeho otec, Hugh, je prodavač nábytku a jeho matka Barbaraje zdravotní sestřička. Brian měl různá vidění fantomů démonů, povídal si s myšmi. Jednoho dne měl velkou reakci na antibiotika a málem umřel. Byl vždycky problémový student, protože měl problém s adaptací. Jeho rodiče ho proto dali na soukromou školu, kde byl až do druhého ročníku. Začala se v něm kout agresivní povaha, princip konfliktů. Vybudoval si v sobě radikální neposlušnost a dělal opak toho, co po něm chtěli. Měl málo kamarádů, hrál jsi jen se svým bratrancem Chadem na draky a rytíře apod... A právě s bratrancem Chadem objevili skrytá potěšení Brianova dědečka, našli jeho porno časopisy a viděli ho jak masturbuje. A samozřejmě poslouchali heavy metal (Kiss, Black Sabbath). Přibližně ve věku 8 let se doma snažil zardousit s jedním polštářem! Od teď už žádná televize. V adolescenci poznal Missy, která navzdory jeho povaze s ním zůstala pět let. Poté co se s ní rozešel začal psát pro magazín 25th Parallelle. Poté založil kapelu Spooky Kids, hrál také v různých kapelách s Twiggym, o to více je překvapující, že ho vyhodil. Až nakonec zakládá skupinu Marilyn Manson s kterou se proslavil. Kromě dobré muziky ho, jak on sám říká, proslavili skandály, které páchal.
Skandály M.M.:
Na pódiu na koncertě roztrhal mormonskou Bibli.
Několikrát se obnažoval na pódiu, za což byl i zavřen.
Přikládal pohlavní úd k členovi sekurity, za což byl zproštěn obžaloby - byla to jen umělecká exprese.
Roztřískal hospodu poté co mu nechtěli dát drogy. Škody asi za 10 000 dolarů.
Předávkoval dívku, která pak po cestě domů nabourala do svodidel a zabila se.
Prohlašoval, že se na koncertu zabije... což zatím naštěstí neudělal.
Nechal si odoperovat jedno žebro, aby se mohl uspokojovat. (byla to prý sázka)
Na koncertu se tak odvázal, že stojanem od mikrofonu už dvakrát uhodil Gingera Fishe, který byl poté převezen do nemocnice.
Různé církev pobořující prohlášení, či texty písní....Fight song (But I'm not a slave to a god that doesn't exist) atd...
Propagace drog v prohlášeních a v písních je naprostou samozřejmostí.
Marilyn si na pódium bere jednu z fanynek a přímo před zraky diváků s ní provozuje sex...

videa pro zasmání

15. srpna 2007 v 20:33 | různí
beet box BEET BOX
spievajuce brady ZPÍVAJÍCÍ BRADY (dobrý)
ako zdrhnut z prace jak zdrhnout z práce(zajímavý způsob)
kostricka tančící kostra
system of a downn System of a Down

Ladovská zima, Dj Lucifer(KOLI)zlato...

15. srpna 2007 v 20:17 | různí
J.Nohavica LADOVSKÁ ZIMA
DJ Lucifer (zlato....)sice parodie ,ale písnička je originál

GUMÍDCI ,,,CHIP AND DALE(cz)

15. srpna 2007 v 20:12 | RŮZNÍ
ZNĚLKA ZE SERIÁLU
CHIP AND DALE

macarena

15. srpna 2007 v 20:01 | různí
MACARENA (URČO SI NA NI NĚKDO VZPOMENE)

šmoulové

15. srpna 2007 v 19:55 | různí
JÁJA JE V KOUTKU ŽUMPY
NESU KLÁDY
BRANNEJ DEN

videa

15. srpna 2007 v 19:49 | různí |  Marilyn Manson
THIS IS THE NEW SHIT
THE NOBODIES
THE FIGHT SONG
ROCK IS DEAD